Serwis motocyklowy G-ural

ul. Gietkowska 9d, Olsztyn

796 818 156

biuro@g-ural.pl

Renowacja starych motocykli i samochodów

Kategoria: Renowacja starych motocykli i samochodów

Renowacja oldtimerów to praca dająca nam najwięcej przyjemności. Przywracanie tym wspaniałym, unikatowym konstrukcjom ich dawnego blasku i chwały, to dla nas, z jednej strony, wielka satysfakcja i powód do dumy. Z drugiej strony, to często poważne wyzwania, które nas dodatkowo napędzają. Dlatego tak do Was, jak i do Waszych maszyn, podchodzimy zawsze w sposób indywidualny i z pełnym profesjonalizmem.

Wykonujemy kompletne renowacje starych motocykli. W ofercie WSS G-ural znajdują się takie prace jak obróbka strumieniowo ścierna (np. piaskowanie lub szkiełkowanie) oraz malowanie proszkowe karoserii i chromowanie. Dokonujemy też renowacji podzespołów mechanicznych do oldtimerów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wygląda rynek napraw motoryzacyjnych, dlatego zawsze podejmujemy się też dokańczania prac przejętych od innych "mechaników" i "lakierników". Zapraszamy do kontaktu z nami. Zdziwicie się jakie cudo można zrobić z wyciągniętego z dziadkowej stodoły zardzewiałego biedaka albo skrzyni niepozornego żelastwa.

Skupujemy i sprzedajemy również części do starych motocykli. Po szczegóły również zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

Galeria